Atletický čtyřboj

29.9. 20191266x

Závodíme i v dešti – nejsme z cukru.

Naši žáci a žačky se ve středu 25. září zúčastnili okresního kola Atletického čtyřboje a ostudu škole rozhodně neudělali. Do závodu šli s plným nasazením, což se jim vyplatilo. Družstvo starších žáků ve složení Tomáš Kalus, Ondřej Zahradníček, Michal Lutovský, Karel Navrátil a Štěpán Lorenc skončilo na 4. místě ze 14 družstev. Mladší žákyně ve složení Leona Kuchrýková, Michaela Krapková, Natálie Kročková, Vendula Revťáková a Rozálie Michálková skončily na 8. místě z celkového počtu 17 družstev. Bohužel byly naše děti opět trochu v nevýhodě oproti ostatním závodníkům, jelikož (až na 3 žáky) závodili bez běžeckých treter. To se nejvíce projevilo ve sprintu na 60 m a skoku dalekém, kdy to dívkám na podmáčeném tartanu dost podkluzovalo. Přesto se za svůj výsledek nemusí stydět.
Všem našim závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Mgr. Zuzana Dostálová