Skok přes lano

29.9. 20201040x

Za krásného podzimního počasí se v úterý 22. září uskutečnila na školním dvoře celodružinová sportovní akce ve skoku přes lano. Tato aktivita je pro děti nejen zábavná, ale i prospěšná, jelikož podporuje koordinaci práce rukou a nohou, rozvíjí jejich rovnováhu a zlepšuje celkovou kondici.

Soutěže se zúčastnilo všech 7 oddělení školní družiny, která se na tuto sportovní akci poctivě a vytrvale připravovalá s cílem získat „zlatou medaili.“ Všechny přeskoky se sčítaly dohromady a záleželo proto na výkonu každého žáka.

Vyhodnocení výsledků a rozdání upomínkových předmětů proběhlo ve čtvrtek 24. září. Na třetím místě se umístilo 7. oddělení s 329 přeskoky. Druhé místo obsadilo 6. oddělení s 357 přeskoky a vítězem s úctyhodnými 627 přeskoky se stalo 1. oddělení. Tyto medailové pozice byly oceněny diplomy. Nejlepším skokanem se stal Denis Neoral z 1. oddělení, který dosáhl 164 přeskoků a za tento obdivuhodný výkon získal mimořádnou cenu.

Celou akci provázelo teplé zářijové počasí a skvělá nálada všech skokanů. Vítězům i všem zúčastněným gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do dalších soutěží.