Jídelníček ZŠ

1. 3. - 5. 3. 2021

 

 

Pondělí

Polévka:bramborová (a: 01,07,09)
Hlavní chod:zeleninové lečo s vejci, chléb, džus/voda (a: 01,03,07,09)

Úterý 

Polévka:zeleninová s jáhlami (a: 01,07,09)
Hlavní chod:kuřecí nudličky v sýrové omáčce, tagliatelly, ovoce, citronáda/voda (a: 01,03,07,09)

Středa

Polévka:hrachová (a: 01,07,09)
Hlavní chod:rybí filé se sýrem, bramborová kaše, kompot, minerálka/voda (a: 01,04,07)

Čtvrtek

Polévka:hovězí s játrovými knedlíčky (a: 01,03,07,09)
Hlavní chod:hovězí pražská, vařený bulgur, salát z čínského zelí s červenou řepou, ovocný sirup/voda (a: 01,03,07,09,10)

Pátek

Polévka:vločková (a: 01,07,09)
Hlavní chod:moravský vrabec, dušený špenát, bramborový knedlík, čaj/voda (a: 01,03,07,09,12)

8. 3. - 12. 3. 2021

 

 

Pondělí

Polévka:krupicová s vejci (a: 01,03,07,09)
Hlavní chod:italský guláš (hovězí maso), vařené špagety, ovoce, ovocný sirup/voda (a: 01,03,07,09)

Úterý 

Polévka:drůbeží s těstovinou (a: 01,07,09)
Hlavní chod:smažený kuřecí řízek, bramborová kaše, kompot, džus/voda (a: 01,03,07)

Středa

Polévka:cibulová s bramborem (a: 01,07,09)
Hlavní chod:srbské rizoto se strouhaným sýrem, kyselý okurek, ovocný sirup/voda (a: 01,07,09,10)

Čtvrtek

Polévka:houbová (a: 01,07,09)
Hlavní chod:žemlovka s jablky, cappuccino/voda, ovoce (a: 01,03,07)

Pátek

Polévka:cizrnová (a: 01,07,09)
Hlavní chod:čevabčiči, vařené brambory, hořčice, cibule, minerálka/voda (a: 01,03,07,10)

Dobrou chuť přeje kolektiv školní jídelny! 
Vedoucí kuchařka: Andrea Smolková 
Vedoucí školní jídelny: Soňa Spáčilová

Alergeny

01-obiloviny, 02-korýši, 03-vejce, 04-ryby, 05-arašídy, 06-sója, 07-mléko, 08-ořechy, 09-celer, 10-hořčice, 11-sezam, 12-siřičitany, 13-vlčí bob, 14-měkkýši
*VÝROBKY Z RYB MOHOU OBSAHOVAT ZBYTKY KOSTÍ.
DBEJTE ZVÝŠENÉ OPATRNOSTI PŘI KONZUMACI.

Pro žáky a zaměstnance vaříme jídlo z kvalitních a čerstvých surovin dle přísných norem norem pro školní stravování. Suroviny jsou denně zaváženy čerstvé, provoz kuchyně začíná již ve 4:00. Celkem vaříme pro 1 800 strávníků na ZŠ Stupkova, ZŠ Gorkého, ZŠ Mozartova, MŠ Jílová, MŠ Michalské stromořadí, MŠ Žižkovo nám., MŠ Sokolská.