Přihláška ke stravování

Vyplňte prosím tento formulář:

Jméno a příjmení strávníka:*
Datum narození:*
Trvalý pobyt:*
Jméno a příjmení zákonného zástupce:*
Telefon zákonného zástupce:*
E-mailová adresa zákonného zástupce:*
Přihlásit se ke stravování od (přesné datum):*
Adresa MŠ / ZŠ*
Oddělení MŠ / Třída ZŠ (od 1. 9. 2020) (pokud ještě nevíte třídu, stačí napsat ročník)*
Mám zájem o bezlepkovou stravu (klikněte níže a vyberte):*
Způsob úhrady stravného (klikněte níže a vyberte):*
V případě platby inkasem: Souhlasím s inkasem ze svého bankovního účtu ve prospěch účtu ZŠ Olomouc, Stupkova 16, p. o. (č. ú.: 19-1084040257/0100) v max. výši 2 200,- Kč / měsíc (zaškrtněte níže). Výše limitu byla kalkulována na 23 školních dnů měsíčně a s ohledem na případnou možnost provést úhradu stravného jak za uplynulý, tak i na nadcházející měsíc zároveň.
V případě platby inkasem: Uveďte číslo Vašeho účtu (vč. kódu banky), z něhož bude škola inkaso provádět:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR pro potřeby ŠJ. Jsem seznámen(-a) s vnitřním řádem školní jídelny a souhlasím s právy a povinnostmi z něj vyplývajícími. Aktuální znění vnitřního řádu je k dispozici v prostorách ŠJ nebo ZDE*

Jak postupovat po odeslání přihlášky:

Po odeslání formuláře budou Vaše údaje doručeny na e-mail administrativní pracovnice ŠJ (Olga Majkutová, 581 111 222 (6:00-14:30), jidelna@zs-stupkova.cz). Pokud ještě nemáte stravovací kartičku, můžete si ji v následujících dnech přijít vyzvednout do kanceláře ŠJ (6:00-14:30, vstup z parkoviště školy na ul. V Hlinkách, zde). POZOR - pokud přihlášku odesíláte v červenci a srpnu, lze si kartičku vyzvednout nejdříve 26. 8. 2020! V případě starších dětí si kartičku může vyzvednout i dítě samo. Při převzetí kartičky Vám zároveň sdělíme variabilní symbol pro inkasní platbu a přihlašovací údaje pro objednání / odhlášení stravy přes portál www.strava.cz. Pokud již kartičku máte, nemusíte konat nic dalšího, zůstává Vám nejen původní kartička, ale i variabilní symbol a přihlašovací údaje.

Případné změny v údajích, které jste uvedli v přihlášce, nahlaste neprodleně v kanceláři ŠJ, a to buď e-mailem: jidelna@zs-stupkova.cz, telefonicky: 581 111 222 (6:00-14:30) nebo osobně (6:00-14:30, kancelář ŠJ, vstup z parkoviště školy na ul. V Hlinkách, zde).

Pro žáky a zaměstnance vaříme jídlo z kvalitních a čerstvých surovin dle přísných norem norem pro školní stravování. Suroviny jsou denně zaváženy čerstvé, provoz kuchyně začíná již ve 4:00. Celkem vaříme pro 1 800 strávníků na ZŠ Stupkova, ZŠ Gorkého, ZŠ Mozartova, MŠ Jílová, MŠ Michalské stromořadí, MŠ Žižkovo nám., MŠ Sokolská.