Vánoční besídka ve školní družině

22.12. 2019952x

V posledním týdnu před zimními prázdninami uspořádala jednotlivá oddělení ŠD vánoční besídky se svým programem. Vánoční atmosféru jsme navodili zpěvem známých vánočních koled. Nemohlo chybět povídání o vánočních zvycích a tradicích a některé z nich jsme si i vyzkoušeli. Ke zdravé svačince jsme využili rozkrajování jablíček a zdobení pomerančů hřebíčky, jejichž vůně  krásně provoněla celou třídu. Všechna jablíčka se povedla pěkně rozkrojit, a tak nás v příštím roce čeká početná skupina šťastných dětí. Děti si mezi sebou rozdaly dárečky a mlsaly voňavé cukroví, které napekly jejich maminky. Atmosféra byla radostná. Věřím, že se dětem besídka líbila a že si ji pořádně užily.

A vám všem přeji hodně pohody a klidu, zkrátka Vánoce šťastné a veselé a hodně zdraví do roku 2020!

Olga Linhartová

Více fotografií najdete ZDE