Fotbalový turnaj

6.4. 2022546x

Dne 31. 3. 2022 se ve Velkém Týnci konalo okrskové kolo fotbalového turnaje žáků 6. a 7. tříd. Naše škola se soutěže zúčastnila také a po velkém boji s kvalitními soupeři jsme se umístili na 5. místě. O pár dnů později, 4. 4., se na hejčínském trávníku konalo okrskové kolo žáků 8. a 9. tříd. Naše družstvo se umístilo stejně jako jejich mladší spolužáci, tedy na 5. místě.

Oběma týmům děkujeme za reprezentaci školy.

Sestava mladších žáků: Štěpán Šafránek (6. D), Vítek Bodlák (7. A), Pavel Sova (7. B), Vladimír Zvonař (7. B), Martin Fuglíček (7. B), Tibor Schwinger (7. B), Adam Procházka (7. C), Jan Klajbl (7. D)

Sestava starších žáků: Adam Stratil (8. A), Adam Holčík (8. C), Viktor Němec (8. C), David Přidal (9. A), Vojtěch Ščurka (9. B), František Bílek (9. C), Michael Petřek (9. C), Kamil Nezval (9. C)

Mgr. Andrzej Szymanik