Mezinárodní jazyková zkouška

29.6. 2022545x

V letošním roce měli vybraní žáci z osmých a devátých ročníků možnost navštěvovat kroužek Cambridge English, který byl zaměřen na přípravu k mezinárodní zkoušce B1 Preliminary for Schools (maturitní úroveň). Tyto zkoušky Cambridge English jsou celosvětově nejuznávanější kvalifikací pro doložení úrovně znalosti anglického jazyka. Sedm statečných – Anička Vollmer, Honza Vitásek a Nela Němečková z 8. A, Kristýna Procházková a Karolína Holly z 8. B, Denisa Hrubšová z 8. C a Ondra Kroutil z 9. C – se náročného testu, který se skládá ze čtyř částí a trvá dvě a čtvrt hodiny, nijak nezalekli a nyní mohou slavit. 🙂 Nejenže všichni tuto prestižní zkoušku úspěšně složili, ale pět z nich dokonce dosáhlo tak vynikajících výsledků (163-167 bodů z celkových 170), že jim byl automaticky udělen certifikát vyšší úrovně B2.
Našim žákům patří veliká gratulace!

Mgr. Hana Drobková