Prezentiáda 2021 – postup týmu ZŠ Stupkova do Grandfinále

28.4. 2021789x

Prezentiáda je soutěž v prezentačních dovednostech, ale navíc i jedinečná příležitost zkusit si přednášet „nanečisto“ před publikem, spolupracovat v týmu, zlepšit své komunikační schopnosti, a navíc zažít během školy trochu zábavy. Můžete si dokázat, že zvládnete zaujmout, nebo si naopak nechat poradit a zlepšit své schopnosti.

Nehledě na to, jak bude váš tým úspěšný, dostanete od poroty zpětnou vazbu, díky které se můžete dozvědět, čemu se při prezentování vyhnout a čeho se naopak držet. Na všechny účastníky online kol navíc čekají elektronické certifikáty a finalisté se mohou těšit na skvělé ceny od sponzorů soutěže.

Náš tým úspěšný byl a postoupil do Grandfinále, které se uskuteční 3. června v Brně na Masarykově univerzitě. Prezentování tady nebude online jako dosud, ale před skutečným publikem.

Týmu SPN ve složení: Samuel Knushi, Pavla Škvorová a Nela Laufová budeme držet palce, aby se v konkurenci nejlepších týmů z Čech, Moravy a Slovenska dobře umístil.

V minulém roce postoupili do Grandfinále také naši žáci (A. Fuglíčková a P. Mikulka z bývalé 9.A), ale vzhledem k posunutí termínu na září kvůli pandemii Covid se nemohli zúčastnit.

Mgr. Lenka Mikulcová