Stupkova „na republice“!

24.9. 2022552x

Hned na začátku školního roku se v Brně konalo republikové finále v Odznaku všestrannosti.

7. záři 2022 se naše osmičlenné družstvo v doprovodu s panem učitelem Szymanikem vydalo směr Brno, aby 3 dny soupeřilo s těmi nejvšestrannějšími týmy ze základních škol v republice. Soutěže se zúčastnilo přes 600 dětí různých věkových kategorií. Žáci si užili nejen sportování, ale i bohatý doprovodný program, který pro ně nachystali organizátoři soutěže. Mimo jiné měli žáci možnost na vlastní oči vidět významné sportovní osobnosti, reprezentanty nebo bývalé olympioniky a vyfotit se s nimi.

Nakonec se naše škola umístila na 36. místě. V kategorii jednotlivců nejvyššího umístění dosáhl Jan Spáčil. Skončil na úžasném 8. místě v rámci celé ČR!

Naše družstvo: Lucie Hýzlová (7. A), Ema Viktorjeníková (8. A), Silvie Zatloukalová (8. B), Kamila Máčalová (9. B), Michal Němec (7. D), Tomáš Bürgl (8. A), Nikola Nevrlý (8. C), Jan Spáčil (9. A)

Všem reprezentantům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci. Věříme, že si tuhle akci náležitě užili.

Mgr. Andrzej Szymanik