Přihláška ke stravování

Vyplňte prosím tento formulář:

Jméno a příjmení strávníka*
Datum narození*
Trvalý pobyt*
Telefon*
E-mailová adresa*
Zaměstnavatel (doplňte konkrétní školu)*
Přihlásit se ke stravování od (přesné datum) (př.: 1. školní den = 4. 9. 2023):*
Mám zájem o bezlepkovou stravu (klikněte níže a vyberte)*
Způsob úhrady stravného (klikněte níže a vyberte)*
V případě platby inkasem: Uveďte číslo Vašeho účtu (vč. kódu banky), z něhož bude škola inkaso provádět
V případě platby inkasem: Souhlasím s inkasem ze svého bankovního účtu ve prospěch účtu ZŠ Olomouc, Stupkova 16, p. o.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR pro potřeby ŠJ
Vnitřní řád je k dispozici ZDE

Jak postupovat po odeslání přihlášky:

Po odeslání přihlášky budou Vaše údaje doručeny na e-mail účetní ŠJ (Andrea Konečná, jidelna@zs-stupkova.cz, 581 111 222, 6:30 - 11:00, 11:30 - 15:00). Poté Vám e-mailem sdělíme variabilní symbol pro inkasní platbu a přihlašovací údaje pro objednání / odhlášení stravy přes portál www.strava.cz (jen pokud se k odběru straby přihlašujete poprvé).

Případné změny v údajích, které jste uvedli v přihlášce, nahlaste neprodleně v kanceláři ŠJ, a to buď e-mailem: jidelna@zs-stupkova.cz, telefonicky: 581 111 222 (6:30 - 11:00, 11:30 - 15:00) nebo osobně (6:30 - 11:00, 11:30 - 15:00, kancelář ŠJ - vstup z parkoviště školy na ul. V Hlinkách, zde).

Vaříme jídlo z kvalitních a čerstvých surovin podle přísných norem norem pro školní stravování. Suroviny jsou denně zaváženy čerstvé, provoz kuchyně začíná již ve 4:00. Celkem vaříme pro 1 800 strávníků na ZŠ Stupkova, ZŠ Gorkého, ZŠ Mozartova, MŠ Jílová, MŠ Žižkovo nám., MŠ Sokolská.