Předávání cen prvňáčkům v Poslanecké sněmovně PČR

23.6. 2022323x

V pondělí 20. června se naši malí prvňáčci doprovázení panem ředitelem Mgr. Pavlem Hofírkem a paní vychovatelkou Mgr. Lenkou Prachařovou zúčastnili slavnostního předávání cen v Poslanecké sněmovně v Praze za soutěž Srdce s láskou darované.

Těší nás, že náš projekt s názvem Srdce pro Klokánek odbornou porotu oslovil natolik, že jsme vyhráli krásné 2. místo v kategorii MŠ a 1. a 2. ročníky ZŠ. Ceny předávala dětem předsedkyně poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Markéta Pekarová Adamová, ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka a další významné osobnosti. Pro některé děti nebyla Praha žádnou novinkou, ale naprosto všechny děti poprvé zasedly na místa poslanců v Poslanecké sněmovně. Při příchodu do prostor Poslanecké sněmovny jsme byli srdečně přivítáni organizátory akce a pozváni na občerstvení v podobě připraveného rautu. Poté nás čekalo již samotné vyhlašování vítězných kolektivů, prezentace všech vítězných prací a zástup gratulujících sponzorů a pořadatelů, kteří dětem předali krásné ceny. Byly to nádherné a dojemné okamžiky, které v dětech určitě zanechají krásné vzpomínky.

Z  Prahy jsme odjížděli ve večerních hodinách po celém dni unavení, ale plní dojmů a radosti. Celý den si děti velmi užily a my s nimi.