Skok přes lano

21.9. 2021337x

Po velkém úspěchu v minulém školním roce jsme letos opět uskutečnili na školním dvoře celodružinovou sportovní akci ve skoku přes lano. Tato aktivita je pro děti nejen zábavná, ale i přínosná pro zlepšení jejich fyzické kondice.

Soutěže se zúčastnilo všech 8 oddělení školní družiny . Akci jsme rozdělili do tří dnů, a to od 13. 9. do 15.9. 2021.

První den skákali prvňáci , další den druháci a nakonec třeťáci a čtvrťáci. Na tuto sportovní akci se děti poctivě připravovaly, neboť se těšily i na ceny za první místa. Někteří to zvládli napoprvé a ti méně šikovní měli druhou možnost.

Vyhodnocení výsledků a rozdání menších dárků proběhlo vždy v ten den, kdy doskákaly děti jednotlivých ročníků.

Celou akci provázelo sluníčkové počasí a skvělá nálada všech závodníků. Vítězům i všem zúčastněným gratulujeme.

Balharová Věra, vychovatelka