Vánoční dílny

28.12. 2021373x

Měsíc prosinec je vždy ve znamení příprav na vánoční svátky. A tak i v naší školní družině, jak je již tradicí, nemohly ani letos v adventním čase chybět vánoční dílny, během kterých jsme si nejen vytvořili krásné vánoční dekorace a přání pro své blízké, ale také jsme si pomalu a jistě navodili příjemnou vánoční atmosféru. Paní vychovatelky všech oddělení si pro děti přichystaly spoustu zajímavých nápadů na vánoční tvoření…a že jich bylo na výběr. Andělská křídla, hvězdy na zavěšení, z dřívek a papírových sáčků, sněhuláci z vařečky, malované baňky, vánoční věnce, svícny, zdobené stromečky z papíru a dřevěných kolíčků, andělíčci z korku, sádrové ozdoby a krásná vánoční přání. Při tvorbě zněly koledy a my jsme si povídali o dárcích, které by děti rády našly pod stromečkem.

Přiložené fotografie umožní náhled, jak se dětem výrobky podařily.

Přejeme touto cestou všem dětem, rodičům a kolegům příjemné prožití vánočních svátků, hodně zdraví a štěstí v novém roce 2022.

Za kolektiv vychovatelek Olga Linhartová