Vyhráli jsme v soutěži „Voda štětcem a básní“!

13.12. 2020595x

Naše školní družina se přihlásila do nadregionální dětské výtvarné a literární soutěže s názvem „Voda štětcem a básní“, kterou každoročně organizuje podnik Povodí Moravy, s. p. Téma pro letošní ročník bylo „Život u vody i pod vodou“. Soutěž byla určena žákům ZUŠ, ZŠ, MŠ a speciálních škol na území 4 krajů spadajících do správy státního podniku Povodí Moravy v souladu se stanovenou věkovou hranicí. Do soutěže se přihlásilo celkem 81 škol a sešlo se celkem 727 děl.  O to větší překvapení pro nás bylo, když jsme se dozvěděli, že jsme získali hned 3 ocenění: skupinka dětí z 2. C se umístila na 1. místě, skupina dětí z 2. A získala Cenu generálního ředitele a 2. oddělení ŠD získalo ocenění v kategorii prostorová tvorba. Děti měly velikou radost nejen z výsledků soutěže, ale i z výtvarných potřeb, které nám Povodí Moravy zaslalo jako ceny pro děti.

Fotografie všech vítězných děl jsou zveřejněny na webu Povodí Moravy, s, p. – http://www.pmo.cz/cz/media/aktuality/vyhodnoceni-xv-rocniku-souteze-voda-stetcem-a-basni/.