Výhra ve výtvarné soutěži Knihovny města Olomouce

18.4. 2023281x

Knihovna města Olomouce vyhlásila 19. ročník výtvarné soutěže Naši čtenáři – ilustrátoři s názvem „Dobrá zpráva“ a naše školní družina se samozřejmě zapojila také. Děti měly za úkol nakreslit ilustraci k pohádce či příběhu se šťastným koncem.

Velmi nás těší, že mezi oceněnými dětmi je také žákyně naší školy – Amálie Starostová z 2. B, která nakreslila ilustraci k pohádce „O perníkové chaloupce“. Amálce jsme jménem knihovny předali diplom a drobné ceny.

Na výstavě nejzdařilejších prací budou k vidění také obrázky dalších našich šikovných dětí  – Sára Papicová, Eliška Berková, Kryštof Trčka, Kristýna Holá, Tereza Misztal, Karolína Svobodová a Natálie Kypěnová.

Oceněné a vystavené práce si můžete prohlédnout na Výstavě prací ze soutěže Naši čtenáři – ilustrátoři na pobočce Jungmannova Knihovna Města Olomouce od 12. – 28. dubna.

Všem dětem moc gratulujeme.

Za kolektiv vychovatelek