„Z POHÁDKY DO POHÁDKY…..ANEB POHÁDKOVÁ CESTA KOLEM RYBNÍČKU“

25.6. 2021384x

Ve středu 23. 6. 2021 se uskutečnila poslední celodružinová akce v tomto školním roce. Akce se nesla v duchu vytvořit dětem družiny trochu jiné rozloučení než jiné roky.

Nejprve jsme se všichni sešli na školním dvoře u našeho oblíbeného altánku, kde akce začínala tím, že vedoucí vychovatelek všem dětem vysvětlila celý průběh „pohádkové cesty“.

Po obědě se jednotlivá oddělení ŠD nachystala a v určenou dobu byla na startu. Cesta byla označena fáborky, aby věděly kudy jít a vždy u fáborku byly otázky týkající se různých pohádek. Děti měly vždy tři možnosti odpovědí, ale pomalu je ani nepotřebovaly. Jejich hbité odpovědi byly úžasné a pohotové.

Na konci této cesty je čekala poslední otázka, kde hádankou měly poznat, kde je ukryt poklad.

Poklad byl nachystán pro všechny děti. Malými dárečky jsme chtěly dětem zpříjemnit poslední dny ve škole.

Tato akce se opravdu vydařila, i počasí nám přálo. Sluníčko nám svítilo a děti byly spokojené a veselé.

Za kolektiv vychovatelek Balharová Věra