Štěpán opět zazářil!

31.5. 20191187x
  1. května se v Hranicích uskutečnilo krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV). Z naší školy tam postoupil pouze Štěpán Lorenc ze 7. A.
    A opět nezklamal . Přitom všechno hrálo proti němu.

Poté, co Štěpán vybojoval postup do krajského kola, se Spolek přátel školy rozhodl chlapci za jeho sportovní úspěchy přispět na koupi běžeckých treter. Zkušenosti z minulých závodů totiž ukázaly, že naši žáci, kteří nemají tretry, jsou na mokrém tartanu ve značné nevýhodě oproti ostatním závodníkům.

Bohužel objednané tretry přišly se zpožděním – den po závodě. A počasí závodům nepřálo. Při poslední disciplíně už dokonce „lilo jako z konve“.  Náš sedmák ale prokázal své kvality. Vyběhal, vyskákal, vyházel , „vyshyboval“ a „vyleh-sedoval“ si druhé místo ve své kategorii. Získal 4 515 bodů, přičemž první závodník měl jen o 7 bodů více. Do celorepublikového kola má postup jistý pouze první. Štěpán by přitom se svým bodovým kontem v jiných krajích s přehledem vyhrál.

Na divokou kartu bude postupovat ještě 8 závodníků z celé republiky. Držme pěsti, aby Štěpán byl jedním z nich.