Sobotní výlet ŠD do Lanového parku Veverák I.

1.6. 2023322x

V sobotu 27. 5. 2023 vyrazila první skupina ze školní družiny na výlet do Lanového parku Veverák, které je umístěné v korunách stromů v lese nad ZOO na Sv. Kopečku. Cesta autobusem utekla jako voda. Procházkou jsme dorazili na místo.

Po příchodu děti dostaly od instruktorů proškolení a instrukce k bezpečnosti při zdolávání překážek a potom více než 2 hodiny zdolávaly překážky juniorského okruhu. V korunách stromů měly děti možnost ověřit si svoji zdatnost. Při zdolávání náročných překážek v sobě často potřebovaly najít odvahu a překonat strach. Děkujeme instruktorům Davidovi a Zuzce za podporu při dokončení celé juniorské trasy až do konce.

Na konci našeho výletu koupily si děti koupily dárečky z výletu a drobné občerstvení.

Návštěva Lanového parku Veverák bude patřit k nezapomenutelným zážitkům.

Jana Hetmanová a Anna Bajerová, vychovatelky