Vánoční workshop na SŠZZ

24.11. 2022272x

Ve středu 23. listopadu jsme si s dětmi ze ŠD jeli zpříjemnit předvánoční čas na workshop, který pro nás opět zorganizovala Střední škola zemědělská a zahradnická.
Tentokrát se tvoření neslo v duchu blížících se Vánoc a děti vyráběly vánoční dekoraci na stůl. Jelikož jsou naše děti velice šikovné, tak se ihned po krátké instruktáži pustily s radostí a elánem do práce. Lepily do předem připraveného rámečku tavnou pistolkou nejrůznější materiál (šišky, bukvice, sušené plody, oříšky, větvičky, baňky) dle své vlastní fantazie. A že jim šla práce pěkně od ruky, se můžete sami přesvědčit v přiložené fotogalerii.
Tímto opět děkujeme SŠZZ za zprostředkování této akce a za čas, který našim dětem věnují.