Máme nové školní rekordy

19.5. 2022584x

Ve středu 11. 5. se konalo okresní kolo atletických závodů Pohár rozhlasu pro mladší žáky a žačky (ročníky narození 2008 – 2010). Dívky Kristýna Čečetková, Denisa Prachařová, Tereza Švardalová, Silvie Zatloukalová, Anna Hapalová, Helena Nezvalová, Kamila Máčalová, Karolína a Kristýna Vykoukalovy a Klára Havlíčková nakonec jako tým vybojovaly 7. místo z celkových 12 družstev. Chlapci Kryštof a Nikola Nevrlí, Adam Procházka, Adam Šimek, Jakub Zajac, Vladimír Zvonař, Martin Fuglíček a Matyáš Klápště si vydobyli 5. místo z 12 závodících týmů. Všechny děti podaly velmi pěkné výkony, ale nejvíce asi vynikl Nikola Nevrlý, který svým výkonem 150 cm ve skoku vysokém zvítězil v této disciplíně a přepsal dosavadní školní rekord pro skok vysoký v kategorii mladší žáci. Školní rekord ale pokořil i Adam Šimek v hodu míčkem a Anna Hapalová ve skoku dalekém.

Všem našim reprezentantům děkujeme!