Šipkovaná – soutěž připravená staršími žáky pro ty mladší

28.10. 2021511x

Žáci sedmých a osmých tříd společnými silami připravili soutěž určenou pro mladší spolužáky z prvního stupně. Soutěž nesla název „Šipkovaná“ a byla zaměřená na téma recyklace. Žáci druhého stupně v hodinách přírodopisu vymýšleli průběh soutěže, její jednotlivé úkoly a také tvořili veškeré pomůcky pro její realizaci. Samotná soutěž proběhla v pátek 15. října na nádvoří školy. Děti prvních a druhých tříd měly za úkol vytvořit několik týmů a společně splnit celkem osm úkolů. Pokud se týmu podařilo zdárně vyřešit veškeré úkoly, čekala všechny odměna v podobě ručně vytvořených medailí. Příprava i samotná realizace soutěže žáky velmi bavila. Dozvěděli se spoustu nových informací a zapracovali na spolupráci a komunikaci nejen mezi sebou, ale i s mladšími spolužáky. Pro všechny to byla velmi milá zkušenost.

Mgr. Barbora Heřmanská