Úspěch žáků ve výtvarné soutěži Poznej a chraň

9.4. 202454x

Děti ze školní družiny a žáci 2. stupně se zapojili do soutěže Poznej a chraň, kterou každoročně vyhlašuje DDM Olomouc. Téma letošního ročníku bylo Kamenná krása. Výtvarných prací –  kreseb, maleb a prostorových objektů se sešlo několik set.

Oceněné děti ze školní družiny – Adélka Juřátková, Kateřina Prokopová, Natálie Mlčochová, Matyáš Dudek, Tereza Tichá, Laura Vrbíková, Anna Burdová, Liliana Wilkinson, Liliana Andráši, Adina Rabinská, Marie Smrčková.

Ocenění žáci druhého stupně – Sofie Hanelová ze 6. B, Elena Dostálová a Karolína Štefanová ze 7. A, Dominika Smékalová z 8. B, Michaela Doleželová z 9. C, Kateřina Balcárková z 9. D, kolektiv žáků ze 7. B – Gabriela Čohanová, Elena Kalusová, Martin Kobylka, Vladislava Krupa, Radim Máčala, Lucie Šupová, práce žákyň z 8. C – Doroty Zappové, Karolíny Vykoukalové, Kristýny Vykoukalové a prostorový objekt, který vytvořil Vojtěch Klápště z 5. A.

Diplomy a drobné ceny si oceněné děti převzaly na vernisáži, která se konala 4. 4. 2023 v galerii Domu dětí a mládeže v Olomouci. Výstavu můžete navštívit do 5. května.