Velikonoční zdobení Horního náměstí

31.3. 2021593x

Velikonoce jsou za dveřmi a bohužel i letos se budeme muset opět obejít bez tradiční velikonoční pomlázky.  To ale neznamená, že svátky nebudou. Pokusili jsme se proto dětem, které naši školu v současné době navštěvují, navodit atmosféru „tradičních Velikonoc“ v této poněkud „netradiční době“.

Každý rok se na Horním náměstí v Olomouci koná zdobení velikonočních stromků, které zajišťují různé školy z Olomouce. Letos byla do výzdoby oslovena a zapojena pouze naše škola, která jako jediná zajištuje péči o děti zaměstnanců z první linie. Celé tři týdny děti po ukončení on-line vyučování pilně pracovaly a vyráběly zajíčky, kuřátka, ovečky, vajíčka, kytičky a další symboly Velikonoc a jara. V pondělí 29. 3. těmito výrobky ozdobily připravené stromečky před radnicí města, aby tak potěšily všechny kolemjdoucí.

Všem dětem tímto moc děkuji a budete-li mít čas a chuť, určitě se vydejte podívat, jak se nám naše velikonoční výzdoba povedla.

Přejeme všem krásné Velikonoce.

Více fotografií najdete ZDE