První školní den

10.9. 20191515x

Datum 2. 9. 2019 se pro mnohé děti stalo datem přelomovým, protože tímto dnem započaly svou povinnou školní docházku. Do prvního školního dne vstoupili naši nejmenší žáčci plni očekávání a možná i obav z velkých změn, které je v následujícím školním roce 2019/2020 čekají. Na cestě do školních lavic je doprovázela veselá hudba a bublinová show. Tento den byl pro ně také prvním setkáním s třídními učitelkami, spolužáky a zcela novým prostředím školy.  Všechny žáčky  1. ročníků přišlo přivítat a popřát hodně štěstí a úspěchu také vedení školy, v čele s panem ředitelem Mgr. Pavlem Hofírkem, paní zástupkyní pro 1. stupeň Mgr. Janou Procházkovou a paní zástupkyní pro 2. stupeň Mgr. Bc. Romanou Laluhovou. Stateční „prvňáčci“ zvládli svůj velký první den na jedničku.

Přejeme našim „ prvňáčkům“, aby do školy chodili rádi, našli si dobré kamarády a odnesli si do budoucna z naší školy jen to nejlepší.

Třídní učitelky 1. ročníků

 

 

Více fotografií najdete ZDE

 

Komentáře