Obrázek, který udělá radost hned dvakrát

16.3. 2023271x

V letošním roce se naše ŠD opět zapojila do výtvarné soutěže, kterou každoročně vyhlašuje Fond ohrožených dětí.  Radost hned dvakrát udělá obrázek proto, že potěší děti v Klokánku, ale současně také přinese, prostřednictvím prodejní výstavy na internetových stránkách fondu, finanční pomoc Klokánku.

Tento týden na adresu školy dorazilo od organizátorů soutěže poděkování, diplomy a drobné upomínkové předměty od FOD pro několik našich nadějných malířů.  Porotci neposuzují práce pouze z výtvarného hlediska, ale také podle obsahu a fantazie autorů. A úspěch našich dětí svědčí o tom, že fantazii mají opravdu velikou.

Děkujeme tímto všem dětem, které se do malování zapojily, protože všechny obrázky byly velice pěkné a zdařilé. Jsme rádi, že máme v ŠD tolik šikovných dětí a že jsme mohli tento dobročinný projekt opět podpořit.

Za kolektiv vychovatelek