Zdobení Horního náměstí a velikonočních větví v Šemberově ulici

21.3. 2024218x

Již tradičně se naše školní družina zapojila do akce „Velikonoční zdobení Horního náměstí“, která je každoročně spojena s akcí „Olomoucké velikonoce“. Našim úkolem bylo vyzdobit jednu z větví, která je zasazena před radnicí do dřevěného špalku s označením ZŠ Stupkova. Děti pilně pracovaly a dva týdny odpoledního programu ŠD vyráběly ozdoby ze zažehovacích korálků – kuřátka, ptáčky, včelky, vajíčka, kytičky a další symboly Velikonoc a jara, které jsme na větve společně zavěsili.

Letos jsme se navíc také zapojili do zdobení velikonočních větví v Šemberově ulici a mohli tak přispět k další velikonoční výzdobě města Olomouce. Každé oddělení ŠD připravilo velikonočními kraslice, které jsou již nyní taktéž k vidění v Šemberově ulici.

Pokud se vydáte s dětmi na procházku, můžete se sami přesvědčit, jak se nám společná výzdoba povedla.